8 czerwca 2015

38. We all got the spark tonight - 1 urodziny WG


Nadszedł ten dzień, w którym mogę się cieszyć i być zdecydowanie dumna, że mój blog istnieje caaały rok i każdy miesiąc ma swój znak w postaci posta z grafiką. To jest coś, dla mnie - spore osiągnięcie. Tym bardziej że ciągle doskonalę umiejętności i pracuję nad efektami. Ostatnio sporo adresów obchodzi urodziny: drugie, trzecie, siódme... - to się nazywa sukces. Może mi też będzie dane tyle tutaj działać? Z resztą nie tylko tutaj... :) 
Może będzie to mało oryginalne, ale chciałabym pożyczyć fragment z wpisu na pół roku Wilczka, bo szczerze dziękuję wszystkim, którzy go odwiedzają w różnych fazach jego rozwoju (na początku roku trudno mi było zająć się grafikowaniem, a Wy cały czas mnie wspieraliście i nadal to robicie). Wasze opinie oraz krytyka w komentarzach i mailach stanowią dla mnie największy bodziec przy tworzeniu grafiki. Miło jest usłyszeć pochwałę, ale trzeba się też przygotować na to, że moja praca może nie być dobra albo po prostu komuś się nie spodoba. (...) chcę, żeby inni także dostrzegali [błędy] w moich pracach. Wiem wtedy, że ktoś spojrzał i zastanowił się nad nimi. 
Nigdy nie byłam dobra w pisaniu przemówień, rozprawki idą mi o wiele lepiej. :) Dlatego mam nadzieję, że (jako Czytelnicy) zdajecie sobie sprawę, jaki wpływ macie na to, co się tutaj dzieje. 
Poczytali? ;) No to zapraszam na część graficzną, której oczywiście nie przygotowywałam sama. <3

   
  
↑ z Shandie // z Vanes ↑
  
↑ z Ekoni Morison // z Eveline Dee ↑
    
     
 
 

Bardzo dziękuję za obecność, pomoc w organizacji, a w szczególności za dodawanie buttonu urodzinowego. Bardzo proszę osóbki, które w ten sposób mi pomogły, o pozostawienie na końcu komentarza swojego adresu mailowego. Dopiero w niedzielę będę mieć szansę wysłać Wam paczuchę w podziękowaniu Wierzę jednak, że nie stanowi to problemu - postaram się dodać do niej jeszcze coś ekstra w zamian za mój nieogar. :P 
A teraz wracam do codzienności, czyli zadanie z niemieckiego i sprawdzian z polskiego...
Nowy szablon - coming soon.

Jeszcze raz dziękuję i do napisania! :*

12 komentarzy:

 1. Mimo upływu roku, wciąż widać w tobie to magię wilka, ten wilczy pazur i błysk w oku, jaki emanuję s twych prac. Pierwszy rok jest zawsze przełomowy, po nim uświadamiamy sobie co tak naprawdę liczy się w blogowaniu, ja mimo już niemal 7 lat, zawsze wracam do pierwszych urodzin do czasu narodzin, wtedy uświadamiam sobie jak wielką drogę przebyłam i jak wiele się nauczyłam, warto również porównać pierwszy wpis z tym ostatnim - widać że przebyłaś długą drogę, nie grafika czy przemówienia są ważne dziś, ważna jesteś TY - bo to twoje blogowe urodziny, życzę dalszej owocnej pracy oraz satysfakcji i radości z blogowania, każdy nowy dzień będzie niósł wyzwania jak i również możliwości, trzeba wykorzystać ten czas jak najlepiej, aby po kilka latach spojrzeć i powiedzieć sobie jestem dumna z Siebie.
  Graficznie bardzo dobrze, chociaż mi optymistce zabrakło radośniejszych kolorów, ale każdy człowiek to inna osobowość, a ty pewnie wyrażasz w swej grafice siebie, na koniec powiem Ci to co mi kiedyś ktoś powiedział, nie zmieniaj się dla innych, bloguj dla Siebie i bądź szczęśliwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę kolejnych takich rocznic :D Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tej notce. Opublikowałaś sporo ładnych prac i żeby nie wypisywać wszystkich po kolei, wyróżnię tylko te, które zdecydowanie najbardziej mi się podobały: 3 nagłówek, nagłówek z Eveline oraz pierwsza sygnatura (nie licząc tej z początku postu).
  Sto lat!

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto Lat wilczku :*
  3 nagłówek jest cudowny <3 + Moje modły spełnione zostały, jest Emma, Birdy, Azealia i Jane, pobieram oczywiście :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto Lat!
  Nieco spóźnione, bo wczoraj do późna uczyłam się na poprawkowe testy, ale mam nadzieję, że zaliczysz moją obecność :D
  Wszystkie nagłówki są genialne, a współprace wyszły ci fantastycznie :D
  Jestem również zachwycona sygnaturkami ^^ Prezentują się znakomicie :)
  Button znajdował się na moim blogu do dnia dzisiejszego :)
  Mój mail: wishniowao.o@gmail.com
  Pozdrawiam serdecznie!
  Natx z lost souls

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin ^^ Życze także następnego, wspaniałego roku.
  Pierwsza sygnaturka jest boska. Jest jak wisienka na torcie. Ma boskie kolorki. Nagłówki to naprawdę dobra robota. Najbardziej podoba mi się trzeci, wygląda bardzo ciekawie. Moją uwagę przyciągnęła jeszcze sygnaturka z Birdy. Jestem nią tak samo zachwycona jak pierwszą. Ta notka z pewnością jest wyjątkowa i najlepsza. Dodałam button, więc zostawiam email: marysia.wawrzu@gmail.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Spóźnione Sto lat <3
  Bardzo ładne prace,co do nagłówków moim faworytem jest pierwszy :)
  Sygnatury również,pobieram tą pierwszą dodaje do notki.Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i wszystkiego najlepszego! Życzę cudownych, kolejnych lat!
  Sygnaturki w poście skradły moje serce, każda z osobna. Jednak najbardziej spodobała mi się ta z wilczkami, na widok których po prostu mam ochotę się rozpłynąć!
  Pozdrawiam i jeszcze raz spóźnionego wszystkiego najlepszego! x

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego najlepszego :3 Chciałabym poinformować o użyciu nagłówka z wilkiem, oraz pogratulować wielkiego talentu.

  OdpowiedzUsuń