29 października 2014

18. Cause I need, something that can wash all the pain

 

Zabieram się do notki i zabrać się nie mogę. Dodaję dzisiaj grafikę z czystego przyzwyczajenia. Zobaczycie po prostu, co powstało przez ostatni tydzień + moje niedopatrzenie w ostatniej notce (brak pracy z Obozu), dzisiaj o niczym nie zapomniałam na szczęście. :) Po uwadze o napisach pod ostatnim wpisem, troszkę zaczęłam kombinować albo raczej nie idę już tak bardzo na łatwiznę (to jest lepsze określenie). Mam jeszcze jedno zaległe zamówienie, ale powstanie dopiero przez weekend, nie mam wcześniej czasu. 

nie czepiać się braku kolorów, to odwzorowanie zamówienia :)
 *sygnatura na podstawie pliku psd od Carllton*
    

+ praca z Obozu, bardzo na temat (miała to być manipulacja, zapoznanie z możliwościami PS'a na przykładzie tekstu, a konkretnie słowa "moving" według własnego pomysłu, Misao przekonała mnie tym do ciekawych rozwiązań i sięgania po nowe efekty poprzez doświadczenia i próbę wizualizacji własnych wyobrażeń) 
 

Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć nieco więcej w najbliższym czasie, chociaż jak tak patrzę na powyższe, to nie jest źle. Ode mnie to tyle. Do napisania! 

9 komentarzy:

 1. No i znowu świetne ikony:)
  Bardzo podoba mi sie manipulacja.
  P.S. Jak Ty to robisz,że co tydzień można podziwiać nową notkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię czasem coś skrobnąć w PS'ie, źle się bez tego czuję. A że jestem bardzo obowiązkową osobą, to trudno byłoby mi ominąć jakąś notkę. Wilczek stał się taką moją przystanią. Lubię go, i wiesz - trzeba go nakarmić i sprawdzić, czy wszystko w porządku... Ostatnio np. rozjechało się menu i trzeba było posprzątać. :) A tak na poważnie: dziękuję za komentarz!

   Usuń
 2. Twoje prace są magiczne! Niezwykłe, cudowne....
  Mam pytanka: robisz szablony na zamówienie ze zdjęciami które powiedzmy ja już mam?
  I pytanko nr 2: skąd masz program do szablonów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! W sprawie zamówień zapraszam do zakładki 'kontakt'. Najpierw staram się zrobić coś ze zdjęć, które mi przyślesz (linki lub załączniki w mailu), jeżeli naprawdę źle idzie, to szukam zdjęć sama (bardzo rzadko się to zdarza, prawie w ogóle). Grafika szablonu powstaje w Photoshopie, całą resztę piszę sama (czyli kod css i ewentualne modyfikacje html).

   Usuń
 3. Hej! Notka krótka, choć nie ilość, a jakość się liczy. Szablon bardzo przejrzysty i jasny, na pewno nie odciąga uwagi od treści, ale też jest ozdobą bloga. Mimo wszystko dodałabym jakiś kolor (dlatego nie nadaję się do zamówień... :D). Z sygnaturek bardziej podoba mi się dwójka, ma idealny układ i kolorystykę. Ikonki - genialne. Napis faktycznie nowatorski, bardzo mi się podoba. ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu słucham zamawiającego, jak coś chce, to tak ma być i koniec. Nie wtrącam się w jego wizję, ewentualnie proponuję jakieś alternatywne rozwiązanie. Dziękuję za opinię! :)

   Usuń
 4. O matkoo, podoba mi się ta sygnatura na podstawie PSD Carlton! *o*
  Ikonki też są świetne, a także szablon- Skromny css, ale to dodaje mu uroku ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zawsze świetne ikonki :D Cieszę się, że pokombinowałaś z napisami i tekst na szablonie wygląda ciekawie :) W CSS'ie dałabym kolor pod którąś z kolumn, ale to dlatego, że jestem przyzwyczajona.
  Pierwsza sygnaturka najbardziej do mnie przemówiła, pewnie dlatego że nie jest tak stonowana jak druga i ma więcej kolorów.
  Ta praca z obozu też wygląda bardzo fajnie. Nie obrazisz się, jeśli zrobię coś podobnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A próbuj zrobić coś podobnego, to było tylko ćwiczenie, a nie praca na olimpiadę. ;) Najprawdopodobniej pójdziesz we własnym kierunku w którymś momencie i wyjdzie kompletnie coś innego. Ale chętnie zobaczę efekt! Dzięki za opinię. :)

   Usuń