23 września 2014

13. Don’t let them steal your light

 
Cześć. :) Na moim koncie już pierwsze piąteczki za kartkówki. Chociaż nadal wiedza nie chce wchodzić mi do głowy... Powyższa sygnatura jeszcze z Obozu Graficznego organizowanego przez SG. Pomyślałam, że pokażę Wam zdatne do ujawnienia prace, które powstały za kulisami, dla celów ćwiczeniowych. W każdej notce po jednej do wyczerpania zapasów. :) Nie będzie dzisiaj obiecanego szablonu wolnego, bo jakoś nie miałam głowy do jego przygotowania. Innym razem, może już z jakimś kolejnym... Na razie muszę zająć się obecnym głównym Wilczka, bo ma kilka mankamentów - wszystko na bieżąco. Zapraszam do graficznej części. 

   
ktoś kojarzy hasło z ostatniego?  :3

    

Jeszcze jedna sprawa. W imieniu Katalogu Grafików chciałabym zaprosić Was do zgłaszania się do pomocy przy najbliższym niedzielnym przeglądzie nagłówkowym. Waszym zadaniem będzie wytypowanie kilkunastu prac, do których linki wraz z krótkim komentarzem prześlecie mi na maila. Zajmę się całą resztą: miniaturami, linkami, samym postem. Na zgłoszenia czekam do piątku, żebyśmy mogli spokojnie skontaktować się w sobotę. Jeszcze raz serdecznie zapraszam! 
 Ode mnie tyle. Pozdrawiam! :)

8 komentarzy:

 1. Gratulacje za ocenki:)
  Ikony są idealne-kocham je.
  Ta akcja na Katalogu Graficznym jest jednorazowa czy będzie ona powtarzana ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ;) Zgłoszenie się do najbliższego przeglądu nie zobowiązuje do tworzenia żadnego z kolejnych. Z drugiej strony nie mamy nic przeciwko zgłaszaniu się w dowolnym terminie. Żadnej opcji nie wykluczamy :)

   Usuń
 2. Sygnatura 1 pierwszy nagłówek boskie ! Strasznie podobają mi się też ikony :D
  pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. To w głównym są jakieś mankamenty? Nie widzę. przecież jest idealny! :)
  Co do prac najbardziej podobają mi się ikonki, ten czerwony tworzy świetny kontrast i nadaje im charakteru. Sygnaturka oraz 1 nagłówek także jest idealna! Dwójka troszeczkę jest za bardzo rażąca i jakoś tam pusto. W trójce dokładniejsze wygumkowanie i cudowne, mimo że nawet za czasów gdy byłam fanką sagi (wiem, shame on me) nie shipowałam tej pary.
  Nie mogę doczekać się prac z obozu! Mam nadzieję, że uda Ci się wykonać ten wolny. Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka niezauważalnych szczegółów, które mi przeszkadzają, ale już w większości poprawione. Dwójka jest taka dziwna i jak piszesz rażąca. Najgorsze jest to, że wolny jest gotowy - miałam dwie godziny, żeby go napisać, ale nie znajdę 10 minut na podgląd i xml... Cała ja :) Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Ikony - świetne! Ten czerwony wygląda bardzo fajnie a napisy stanowią ładne uzupełnienie całości, szczególnie dobrze wygląda to na ostatniej :D
  Sygnaturka wydaje mi się być zbyt ponura. Może w innych barwach wyglądałoby to weselej.
  Sporo elementów na pierwszym nagłówku, ale wszystko jakby jest na swoim miejscu i sprawia wrażenie poukładanego.
  Dwójka mi się w ogóle nie podoba, bo nawet nie skojarzyłam, że to może być Twoja praca. Wygląda, jakbyś nie użyła żadnej koloryzacji, po bokach jest pusto. Zmieniłabym też napis - chociażby przeniosłabym frozen do następnego wersu.
  Trzeci też mnie nie powalił i zastanawiałam się, co mi w nim nie pasuje. Doszłam do wniosku, że chodzi o pusty środek. Po lewej od pleców tej pani masz rozmazane pole. Może wyglądałoby lepiej, gdybyś tam dała napis? Ale ogólnie podoba mi się, chyba dzięki tej delikatnej kolorystyce :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem sygnaturka nie może wyglądać wesoło, bo mój humor rzadko taki jest... Dwójkę skądś wykopałam, bo powstała miesiąc temu - nie przemyślałam jej wstawienia za bardzo. Nad pozycjonowaniem napisów jeszcze muszę popracować, i to sporo... Dzięki za opinię. :)

   Usuń
 5. Czy przyjmujesz może zamówienia?:)
  Bardzo by mi na tym zależało :)
  kontakt ze mną : restiss@wp.pl
  Pozdrawiam
  Chanel

  OdpowiedzUsuń