15 września 2014

12. Life is only what you make it now

 
Hejka. ;) Brakuje mi kompletnie organizacji, wszystko mknie tak szybko, a ja nie potrafię sobie tego poukładać i jakkolwiek schwytać. Dziwne, nigdy nie miałam z tym problemów... O.o Popracuję nad tym, i oczywiście nad grafiką. Nagłówek z Bonnie jest marny - przyznajmy szczerze. Pracuję nad szablonem wolnym, wprawdzie jest gotowy, ale jakoś jeszcze nie czuję gotowości by go pokazać, bo w pewnym sensie pokazuje on takie eleganckie minimum (jest ciemny, jak każdy mój bezinteresowny wytwór...). No cóż, jeszcze przejdzie kwarantannę i może za tydzień go zobaczycie. ;) A tym czasem... 

 

 

    

Dziękuję za opinie do poprzedniej notki, fajnie wiedzieć, co się podoba, a co niespecjalnie.
Pozdrawiam i powodzenia w szkole! :)

5 komentarzy:

 1. Znaczę po kolei: sygnaturka - *o* Bardzo mi się podoba.
  Zamówienie - nagłówek, CSS, kolory, wszystko mi się podoba. Na początku nie podobało mi się, że nie wytarłaś boków nagłówka, ale teraz już to przebolałam i nawet ciekawie wygląda :D Bardzo fajna data.
  Nie wiem, czemu uważasz, że nagłówek jest marny ;p Trochę za bardzo wytarłaś głowę pani po środku, ale przymykając na to oko, to jest fajny.
  Druga sygnaturka jest ok, ale nie pasuje mi kolorystyka ;p Zmieniłabym trochę napis, ale ja z napisami mam problemy, więc się nie odzywam ;_;
  No i ikonki ze Shreka *o*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za konkretną ocenę. Niepotrzebnie chyba w ogóle wciskałam na nagłówek trzecią Bonnie. Nie zastanowiłam się nad tym... Pozdrawiam! :)

   Usuń
 2. Sygnaturka wygląda na zaśnieżoną. Brak w niej czegoś, czego nie potrafię nazwać, jakiejś gładkości? Coś w tym stylu. W szablonie zachwycił mnie pomysł na datę. Ogólnie nie przekonują mnie w nim kolory. Za to nagłówek jest przecudowny. Idealny. Druga sygnaturka świetna. I gwóźdź programu, czyli ikonki, które kompletnie chwyciły mnie za serce. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem okropna, nawet odpowiadam z opóźnieniem... Sygnatura jest zaśnieżona (tekstura) i podoba mi się jej połowiczny pustostan (jeny, jakie wyrażenia). Dzięki za komentarz ;)

   Usuń