31 marca 2015

32. We did everything right, now I’m on the outside

 
Cześć Wam. Można zarzucać mi kompletną ignorancję i pytać co ja do cholery wyprawiam... Luty był dla mnie naprawdę świetnym miesiącem pod względem grafiki... Więc dlaczego ją porzuciłam? Najpierw brakowało mi czasu, potem weny, a teraz grafika w ogóle mnie nie bawi. 
Przybywam dzisiaj jednak z pracami - dziwne, ale realne. Mam kilka współprac, za które szczerze dziękuję! Ale też coś na Bitwę o Tron, jedno zamówienie, a nawet w marcu skleiłam jakiś nagłówek. Pooglądajcie i dajcie znać, czy jeszcze do czegoś się nadaję. 

 dla viola2polonia 
  

z Andro / z Natx 
  
z Carllton x2 
  
bitwa o tron / -
  

Na początku miesiąca stuknęło 10 000 wyświetleń. Za to jestem bardzo wdzięczna - tym bardziej, że Wilczek istnieje tylko niecałe 10 miesięcy. 
Z mojej strony mogę obiecać, że zobaczycie mnie tutaj jeszcze. Kiedy? Nie wiem. Czekam, aż wszystko się uspokoi i będę mogła powiedzieć, że nad wszystkim panuję. To jest teraz najważniejsze. Wczorajszego dnia bardzo się obawiałam, ale przekułam go w sukces, z którego jestem dumna - udowodniłam kilku różnym osobom, że jednak do czegoś się nadaję. Cały czas trzeba to robić, przez całe życie, bo ludzie, których się spotyka, nie znają naszej przeszłości. Nawet jeśli była genialna i bogata w jakieś osiągnięcia - one były i teraz trzeba walczyć o kolejne. 
Pozdrawiam i do napisania! 

10 komentarzy:

 1. Hej monika :3
  Wspaniała notka :D Nie mogłam się doczekać, aż wreszcie coś dodasz. Prace są prześliczne. Najbardziej podoba mi się ta po lewej z Carllton. Oczywiście reszta też jest świetna :P
  Pozdrawiam!
  Do kolejnej notki :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi bardzo, że prace się podobają. Pozdrawiam! :)

   Usuń
 2. Jak tutaj dzisiaj bogato :D
  Nie narzekaj, że się wypaliłaś, przecież tego nie widać w tych pracach :o Pierwszy nagłówek z Andro jest genialny! Dawno nie widziałam czegoś tak subtelnego, a zarazem z pazurem. Współprace z Carllton bardzo udane, jednak to pierwsza, taka wiosenna, wygrywa wiaderko internetów. ;) Drugi nagłówek z BoT jest także świetny, podoba mi się w każdym calu. Trzymaj się! ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wypaliłam się, nie przesadzajmy. PS nadal u mnie istnieje. :) Po prostu towarzyszy mi niechęć przy tworzeniu prac.
   Współpraca z Andro była sporym wyzwaniem, ale podołałam. A na BoT powstał tylko jeden nagłówek, ale wiem co i jak, więc dziękuję. Dzięki, dzięki. Pozdrawiam! <3

   Usuń
 3. Pewnie kwiecień będzie jeszcze lepszy pod względem graficznym, gratuluję 10 tys wyświetleń, mimo że to tylko liczby to cieszą. Trzeba walczyć i spełniać swe cele wówczas nasze życie robi się barwniejsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taką nadzieję. To tylko liczby, które niewiele znaczą, ale coś tam jednak pokazują. :D Będę walczyć, bo warto.

   Usuń
 4. Myślę, że ta notka jest naprawdę udana. Sygnaturka wygląda bosko. Violetta to nie mój klimat, ale szablon jest świetny. Css wygląda naprawdę brdzo dobrze. Myślę, że twoja współpraca poszła bardzo dobrze. Pracę są genialne. Bardzo podoba mi się pierwszy i trzeci nagłówek, a także ten z Anną Kendrick.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. To także nie moje klimaty, ale szablon całkiem dobry. Jeszcze raz dziękuję za opinię i pozdrawiam! :)

   Usuń
 5. Hej! Bardzo ładne prace nie umiem wybrać faworytu :) Mnie też ostatnio grafika nie bawi..chyba dlatego że nie wychodzi jak bym chciała ;/ Trzymaj się pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń