12 czerwca 2014

1. Polish can also be bearable

    

Hejka. Chciałam dodać notkę dzisiaj rano, ale stwierdziłam, że mam za mało prac... Więc przychodzę teraz z jeszcze kilkoma nowymi. Jestem bardzo zdziwiona, że wychodzą mi kolorowe nagłówki itd. Nie jest to u mnie często spotykane. ;) Tematyka dzisiejszego wpisu jest spontaniczna - miałam akurat trochę zdjęć polskich gwiazdek. Nie miałam zamiaru komentować prac, ale to zrobię. Chcecie, żebym je opisywała? 

 
Miałam problem z głową Ewy (tej wyżej) i nadal mam wątpliwości. Cieszę się jednak, że udało mi się znaleźć dobrą koloryzację. 
  
Nagłówek tworzony jako tło, by potem dobrać postać. Kolory są meegaa. Ewelina jest białym kontrastem, ale świetnie pasuje. Wprowadza nieco porządku. +EDIT, poprawiony
 
Jak zobaczyłam zdjęcia Pati, to wiedziałam, że musi to być niebieski z morzem i delikatnymi kwiatami. Bingo!
 
Początkowo miał wyjść nagłówek, ale nie poszło jak trzeba. Jako sygnatura wygląda o niebo lepiej. 

A na koniec... Zapraszam Was bardzo serdecznie na imprezę graficzną z okazji otwarcia Wolfie GEE! Poniżej button - bardzo proszę o udostępnianie go na swoich blogach w miarę możliwości. ;) Możecie śmiało pisać w komentarzach, co chcielibyście zobaczyć w tej notce. Miło byłoby wiedzieć, czego oczekujecie/wyczekujecie, co wolelibyście zobaczyć...
  
Pozdrawiam :* 

2 komentarze:

 1. Ikonki wyszły Ci całkiem nieźle ;) Co do nagłówków, to ta głowa Ewy jest ciut niewyraźna. Nagłówek z Eweliną śliczny, ale nie pasuje mi w nim czcionka napisu :/ Sygnaturka za to bardzo ładna :D Wstawiam button na swojego bloga ;)
  Pozdrawiam,
  Alex x

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu poprawiłam czcionkę, mam nadzieję, że prezentuje się nieco lepiej ;) I dziękuję za wstawienie buttonu.
   Pozdrawiam.

   Usuń